Uzavření sběrného dvoru Hlubočky
Sběrný dvůr v Hlubočkách bude v sobotu 25. dubna 2026 uzavřen z technických důvodů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Zároveň doporučujeme, abyste s odvozem odpadu počkali na další otevírací dobu. Pro více informací sledujte naše webové stránky nebo kontaktujte obecní úřad.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
8. 4. 2026 15:50
Datum poslední aktualizace:
27. 4. 2026 10:36