Přebytečná dřevní štěpka k dispozici
Oznamujeme obyvatelům, že v obci zůstala přebytečná dřevní štěpka z místa výsadby okrasné zeleně. Zájemci si mohou štěpku rozebrat do úterý 2. června 2026. Poté bude zbylá štěpka odvezena.
Místa, kde je štěpka k dispozici, zahrnují Duklu, Ves a Mariánské Údolí. Na Dukle se štěpka nachází na odbočce ulic Dukelských hrdinů a Na Orátě, na Vsi před obchodem na adrese Olomoucká 14 a u železniční zastávky Hlubočky. V Mariánském Údolí je pak štěpka dostupná na odbočce ulic Olomoucká a Letní, ve směru ke kulturnímu domu.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
27. 5. 2026 14:23
Datum poslední aktualizace:
8. 6. 2026 12:48